Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 3, 2017 in Rozrywka |

Co należy do obowiązków świadka/świadkowej? Organizacja wieczoru kawalerskiego, wieczór panieński Wrocław – rejs na statku

Organizacja wesela to wielkie wydarzenie. To jednak również dotyczy samych gości. Jest to dla nas z pewnością wielkie wyróżnienie, ale także wydatki. W końcu nie kończy się na samym zakupie prezentu. Co więcej, jeśli zostaliśmy wybrani na świadka lub świadkową czekają nas dodatkowe obowiązki. Jakie? Przyjęło się, że to właśnie te osoby są odpowiedzialne za organizację wieczoru kawalerskie i panieńskiego. Bardzo popularne jest wynajęcie limuzyny, która podwiezie nas do klubu, gdzie spędzimy cała noc. Jednak dzisiaj szuka się bardziej wyszukanych pomysłów.

 

Organizacja wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego to spory koszt. Nie odbywają się one w domach. Koszta zatem windują się automatycznie w górę. Wieczór panieński to koszt nawet kilkuset złotych. Oczywiście składają się na to wszystkie uczestniczące w nim osoby. Co może zatem zaskoczyć? W wyszukiwarce znajdziemy mnóstwo pomysłów. Od haseł typu wieczór kawalerski Wrocław rejs na statku po organizacje nietypowych występów. Jako świadkowie musimy być świadomi, że to jedynie początek. Na weselu czeka nas również wiele obowiązków do spełnienia.